Untitled design (15).png

WITAMY NA SWOT-LAUNCH 2021

W tym roku konferencja SWOT skupi się na dostarczeniu waszemu zespołowi szkolenia potrzebnego na jakimkolwiek etapie, na jakim jesteście jako grupa! Przejdziemy wspólnie przez cykl Nastawienie podczas porannych połączeń na Zoomie.

Następnie są opcjonalne serie do wyboru. Można przejść przez wszystkie z nich. Rekomendujemy wybór ich z wyprzedzeniem. Poniżej są krótkie opisy, które pomogą wam wybrać, które konferencje będą najlepsze dla waszej grupy.

Rekomendujemy także podzielenie ich na sekcje i przepracowanie ich wykład po wykładzie każdego dnia Launchu. Każdy cykl jest podzielony na 3 części, aby to ułatwić. Jedynym wyjątkiem są sesje damska i męska.

Wszystkie materiały wideo są umieszczone na YouTubie. Zalecamy włączenie napisów. Możesz to zrobić, naciskając przycisk w prawym dolnym rogu odtwarzacza.

ZOOM LINK

Meeting ID: 875 4373 4718
Passcode: Launch

JUMP TO

MODLITWA PORANNA

Modlitwa poranna online będzie w poniedziałek, wtorek i środę.

Proszę dołączyć się na Zoomie o 9:25 czasu polskiego

Meditation 1 Launch
Meditation 2 Launch
Meditation 3 Launch
 

SZKOLENIE

NASTAWIENIE I MOTYWACJA

Jedną z największych niedoskonałości w szkoleniach przywództwa jest to, że ludzie za bardzo skupiają się na wiedzy i umiejętnościach.

Co jednak odróżnia pastoralnych liderów misyjnych to nie wiedza i umiejętności, mimo że są one ważne – ale ich nastawienie.

ZDOBĄDŹ, POWOŁAJ, UFORMUJ, POŚLIJ

Ten cykl jest ukierunkowany dla studentów i tych, którzy nie uczestniczyli wcześniej w SWOTach. Przedstawia zasady i procesy, które wykorzystujemy w studenckich grupach (outreachach) w całym regionie. Rozbija je na wykonalne i zrozumiałe kroki i jest naprawdę dobrym fundamentem grupy.

PROTIP: Jeśli wasza grupa już istnieje, możecie zacząć od Sesji A. Jeśli jesteście ciągle w procesie zakładania grupy, rekomendujemy rozpoczęcie od Sesji 0.

POMAGANIE LUDZIOM WZRASTAĆ JAKO UCZNIOWIE
Ten cykl jest dedykowany tym, którzy uczestniczyli już wcześniej w SWOTach i służyli trochę w grupie studenckiej. Stara się popatrzeć na kolejne kroki w pomaganiu ludziom, z którymi pracujesz, wzrastać jako uczniowie.

SESJE DZIELONE

Te sesje zostały stworzone, aby pomóc wam w budowaniu oraz rozwijaniu męskich i damskich środowisk w waszej grupie. Dają praktyczne wskazówki, dlaczego te środowiska są niezbędne dla ewangelizacji i przyprowadzaniu nowych ludzi do waszych grup.

arrow&v
To nie mój problem

Paul Jordan

Ta sesja pochyla się nad egoizmem kontra odpowiedzialnością w wierze. Wzywa do wzięcia odpowiedzialności w naszej misji i wierze. Pomoże ci mniej patrzeć na siebie i wykonać krok na zewnątrz w wierze.

Nic tego nie zmieni

Paul Jordan

Ta sesja dotyka tematu nihilizmu kontra modlitwy w nadziei. Zainspiruje nas do wyjścia ze zwątpienia i wejścia w perspektywę nadziei. Pokaże jak modlitwa i prawda o tym, kim jest Bóg, są fundamentami nadziei.

To rzecz osobista

Paul Jordan

Ta sesja dotyka indywidualizmu kontra miłości do wszystkich. Wskazuje przykłady z życia moralnego i życia, które toczymy wspólnie. Przyjmuje stanowisko przeciwne kulturze i przedstawia spójność Bożego powołania na nasze życie.

CODZIENNA ODPRAWA COACHINGOWA

 

Każdego dnia możecie mieć krótkie spotkanie z kimś z zespołu Kairos, aby przedyskutować jak SWOT wygląda u was. To jest okazją do porozmawiania głębiej z kimś z innego miejsca, odpowiedzi na pytania, które macie lub udzielenia pomocy w zaangażowaniu się w konferencję.

 

SUGGESTED SCHEDULE

Student Worker Outreach Training (6).png
 

Bonusowe treści

SoS Worship
Untitled%20design%20(22)_edited.png
Odwiedź tę stronę, aby uzyskać dostęp do piosenek uwielbieniowych od autorów i śpiewaków z Miecza Ducha
Misyjne okazje
Add a heading.png
Oficjalna strona wszystkich możliwości misji w Kairos w całej Europie i na Bliskim Wschodzie. Kliknij logo, aby dowiedzieć się więcej
PrayByDay
Untitled%20design%20(21)_edited.png
Potrzebujesz pomocy w codziennej modlitwie? Pobierz aplikację dostępną na system Android i iOS